dimanche, 12 août 2018 18:23

Top 5 antyperspirantów, które chronią również twoje ubrania

Problemem użytkowników dezodorantów i antyperspirantów są często plamy pod pachami, które ciężko usunąć. Na białych koszulach robią się żółte smugi, a na ciemnych ubraniach – białe. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na antyperspirant chroniący ubrania.

 

Antyperspirant chroniący ubrania

Nie ma nic gorszego niż plamy na ubraniach, które pozostały po użyciu antyperspirantów. Żółte na białych koszulach, czy białe na czarnych – są zmorą zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego też warto sięgać po antyperspirant chroniący ubrania. Jeśli jest dobrej jakości, powinien łączyć dwie funkcje: walkę z potem i z brudnymi plamami.

Numer 1: Carbon Protect

Marka L'Oreal stworzyła antyperspirant chroniący ubrania i zapobiegający przykremu zapachowi – Carbon Protect. Kosmetyk został wzbogacony o aktywny węgiel. Składnik ten ma nie tylko absorpcyjne (pochłaniające) właściwości, ale dodatkowo zapewnia niezwykle skuteczną ochronę przed pojawieniem się białych i żółtych plam na ubraniach. Do tego działa przez 48 godzin. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią, gdy jeden preparat łączy w sobie kilka funkcji i zawiera wysokiej jakości składniki. Zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi i daje komfort na długi czas.

Numer 2: Rexona Men Invisible blac&white 48 h

Antyperspirant chroniący ubrania ma w swojej ofercie także marka Rexona. Zawiera on mikrokapsułki osiadające na skórze. Gdy się ruszamy i pocimy, uaktywniają się i uwalniają zapach, dlatego działają bardzo szybko. Preparat Men Invisible blac&white 48 h doskonale chroni przed pojawieniem się białych i żółtych śladów na ubraniach. Działa dość długo. Do tego natychmiastowo reaguje na nagły wzrost adrenaliny. Nie zawiera alkoholu, więc rzadziej powoduje podrażnienia. Ma dość intensywny zapach o drzewnych nutach, co dla jednych jest atutem, a dla innych wręcz przeciwnie.

Numer 3: Nivea Men Invisible black&white

Godny uwagi antyperspirant chroniący ubrania to także Nivea Men Invisible black&white – a więc o takiej samej nazwie jak wymieniony wyżej preparat konkurencyjnej firmy. Dostępny jest w spreju i wersji roll-on, powszechnie nazywanej kulką. Ma świeży zapach i nie zawiera alkoholu, który również ma negatywny wpływ na naszą odzież. Zawarta w nim formuła bardzo dobrze radzi sobie z zapobieganiem powstawaniu białych i żółtych plam.

Numer 4: Shirt Protect

Antyperspirant chroniący ubrania, który może się pokusić o miejsce na podium, to Shirt Protect, wzbogacony o cztery unikalne technologie. Zawiera mikrokapsułki, które rewelacyjnie hamują wydzielenie się potu. Do tego zapobiega żółtym plamom. Białego osadu na ciemnych ubraniach też nie zostawia. Jako jeden z nielicznych kosmetyków, nie powoduje sztywnienia materiału, co często się zdarza po praniu, suszeniu w wysokich temperaturach itp. Shirt Protect działa przez 48 godzin.

Numer 5: Aquaselin Extreme for men

Osoby podatne na alergię, podrażnienia bądź zaczerwienienia powinny sięgnąć po Aquaselin Extreme for men. Jest to nie tylko antyperspirant chroniący ubrania, ale też zapobiegający nadmiernej potliwości. Zapewnia ekstremalną ochronę, a zawarty w nim ekstrakt Bosweilla serrata ma działanie przeciwzapalne. Preparat nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu i można go stosować nawet tuż po depilacji. Nie ma żadnego zapachu, dlatego mogą go stosować zarówno mężczyźni, jak i kobiety.