lundi, 07 janvier 2019 16:53

Paznokcie

Paznokcie u dziewczyny to bodaj szczegół, ale gdy należycie się zadba o ten atrybut to może przyciągać uwagę i świadczyć o jej charakterze. Dlatego tak wysoce popularne jest tworzenie manicure i pedicure, ale w dzisiejszych czasach można tak go stworzyć aby utrzymywał się na ręce przez parę tygodni.

Wielką sławą cieszą się paznokcie hybrydowe. Jest to typowe rozwiązanie dla kobiet które pragną aby ich dłonie wyglądały odpowiednio cały czas i jedocześnie nie traciły czasu nad codziennym zdobieniem paznokci. Ceniona hybryda polega na umieszczaniu profesjonalnego lakieru który wzmacnia się lampą UV aby przekazywać mu twardość i odporność. Zabieg inicjuje się od nadania wyglądu zdrowej płytce specjalną frezarką lub pilniczkiem. Tak utworzone wszystkie paznokcie później matowi się, tz. ściera precyzyjnie górną warstwę aby lakier lepiej przywierał. Opracowuje się jednocześnie skórki poprzez ich wycięcie lub odsunięcie. Na tak przyrządzonej bazie wolno przystąpić osadzanie lakierów które zawsze wzmacnia się lampą UV. Rodzaju odcieni jest paleta a dochodzą to tego rozmaitego rodzaju ozdoby, wzroki, naklejki lub ozdoby w postaci cyrkonii. Z tego powodu wolno stwierdzić to stylizacją paznokci ponieważ czasami taki manicure wygląda jak robota prawdziwej artystki, której skutkiem są świetnie ozdobione ręce. W ten sposób wolno nam zapewnić sobie rozsądny manicure przez ok 3 tygodnie, po tym czasie powinno się go uzupełniać. Hybrydy zalecane są dla ogółu kobiet obojętnie na wykonywaną pracę ponieważ są najbardziej trwałe i odporne, nie ulegną zniszczeniu w pracy fizycznej.

Jeśli ktoś jest niezadowolony z długości swoich paznokci to zalecamy dla niego przedłużanie żelowe. To odrębna technika od wcześniejszej, w tym miejscu wolno nam pozwolić sobie na nadanie swobodnej długości i postaci. Tak zbudowany manicure jest wyjątkowo "spektakularny", wyrazisty i nadaje wyraźnie z większym natężeniem stylowego wyglądu kobiecie. Jednakże dłonie z długimi paznokciami nie pasują do każdego sposobu życia. Kształt ich może się okazać niepraktyczna przy innych zawodach np. pielęgniarka. Tutaj również mamy do czynienia z nakładaniem lakierów utwardzanych światłem UV, odwrotnie przedtem naturalną płytkę piłujemy do minimalnej długości i przyklejamy specjalny tips który ustanawia bazę dla przyszłego paznokcia, nadajemy mu kształt i długość. Również pielęgnujemy skórki.

Warto również wtrącić o manicure japońskim który jest ratunkiem dla zrujnowanych paznokci. Każdy kto przez dłuższy czas wykonuje hybrydę lub żel wie że po jakimś czasie paznokcie stają się wyraźnie wyniszczone, łamliwe i matowe. W takim wypadku powinno się dać odpocząć paznokciom i rozpocząć wykonywać manicure japoński.

Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin